KURUMSAL

Towa Corporation’ın Türkiye’deki eldiven dağıtımı, ülke distribütörü olan Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.
Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. 1971 yılında Orhan Aytekin tarafından Ankara’da kurulmuştur. Faaliyetlerine yurtiçi mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ile başlayan firmamız 1974 yılında Adana’ya taşınmıştır. 2000 yılından itibaren Türkiye’deki bazı yabancı kurumlarla çalışmalara başlamış ve bu sırada kendi ihtiyacını karşılamak üzere uluslararası normlara uygun çevre ve iş güvenliği ekipmanlarının ithalatını gerçekleştirmiştir. Bu ürünlerle ilgili Türkiye’deki eksikliği farkeden firmamız, 2007 yılından itibaren aşamalı olarak, kendi branşlarında dünya lideri olan New Pig, Juba ve Towa firmalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.
Japonya Kurum, Fukuoka merkezli Towa firması 1947 yılında kurulmuştur.  Kuruluşundan bu yana Towa hem ev kullanımı, hem de endüstriyel kullanıma uygun eldivenlerde yenilikçi üretici unvanını taşımıştır. Patentli microfinish teknolojisi ile dayanımı artırılmış eldivenler otomotivden, inşaata, balıkçılıktan tarıma, ve yükleme-taşıma işlerine kadar çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Kalitesi hemen farkedilen Towa eldivenleri önce Japonya’da yaygın kullanılmaya başlanmış daha sonra ünü yurtdışına yayılmıştır. Günümüzde Towa eldivenleri beş kıtada 30’dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Towa kendisine çok değişik endüstriyel gruplar için en kaliteli eldivenleri yaratmayı ve bu kalitede satış hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Towa’nın Türkiye’deki tek distribütörü olan Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. ürünlerinin satışını dağıtım ortakları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Erkos Çevre ve İş Güvenliği firması Türkiye genelinde dağıtım ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Grup olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini de ürünlerimizin kalitesi kadar önemsiyoruz. Konusunda uzman satış ekibimiz müşterilerimize yerinde analizler yaparak uygun çözümler sunarken, müşteri siparişlerini geniş ürün gamımız ve stoklarımızdan 48-72 saat içerisinde Türkiye’nin herhangi bir noktasına teslim edebilmekteyiz.
Towa Türkiye ekibi olarak Türkiye’nin her köşesinde el koruma konusunda en üst kalitede ürün ve hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Sosyal sorumluluk detayları için info@towaeldiven.com adresinden veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

İş Etiği Politikamız
Aytekin-Serol firması tüm faaliyetlerinde iş etiği standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedefler.
Aytekin-Serol firması  yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerini T.C. yasaları ve sözleşme yaptığımız yabancı kuruluşların hukuk kuralları çerçevesinde yürütür.
1. İş Etiği Amaçlarımız
Yüksek İş Etiği Standartları = Güvenilirlik ve İtibar = Müşteri Memnuniyeti = Uzun Dönemli Büyüme ve Karlılık
2. Yasal Sorumluluklarımız
Aytekin-Serol firması  yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerini T.C. yasaları ve sözleşme yaptığımız yabancı kuruluşların hukuk kuralları çerçevesinde yürütür.
3. Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız
Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
4. Çalışanlara Karşı Sorumluluklarımız
Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz.
5. İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluklarımız
İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz.
6. Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız
Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.